Навісне обладнання машини включає в себе фрезу, борозну, культиватор, високотехнологічний обприскувач і мульчувач.
Розробка iMog почалася в 2019 році, і вона відображає поєднання індійського та угорського інженерного досвіду. Робот може працювати за заздалегідь обраною програмою або керуватися вручну за радіосигналом.
Машина має 0,61 м у ширину, 0,76 метра у висоту та 1,22 метра у довжину та вагу лише 250 кг. Робот працює від електричної трансмісії, що живиться від акумулятора LFP ємністю 90 Аг.
Ця батарея забезпечує роботу iMog від 4 до 5 годин на одному заряді. Час зарядки акумулятора від 2,5 до 3 годин.
Двигун iMog потужністю 8 к. с. забезпечує достатню потужність для виконання різних навісних пристроїв і виконання сільськогосподарських завдань, зберігаючи енергоефективність.
Його навігаційна система має GPS із підтримкою RTK, тому робот може автономно орієнтуватися на полях із високою точністю. Система RTK GPS забезпечує точність на рівні сантиметра.
iMog також використовує вдосконалений штучним інтелектом алгоритм ведення ряду з підтримкою камери, який допомагає підтримувати оптимальне наведення навіть у складних умовах.
Фермери можуть заздалегідь запрограмувати маршрути за допомогою карти та контролера, дозволяючи iMog слідувати цими шляхами автономно.
Робот може похвалитися можливостями виявлення перешкод і функцією автоматичної зупинки, що гарантує, що він може зупинитися в разі необхідності.
Базовий робот коштує 12 тис. євро, фреза –1600 євро, плуг – 700 євро, культиватор – 700 євро, обприскувач HTP – 1000 євро, мульчер – 1300 євро.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, станом на кінець 2024 року в експлуатації знаходиться близько 20 одиниць iMog.