Середа, 12 червня 2024 12:44

New Holland розширює флагманську лінійку зернових комбайнів

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, до нового флагманського комбайна New Holland CR11, презентованого на виставці Agritechnica 2023, приєдналася модель CR10.

Основна відмінність між цими двома моделями полягає в потужності двигуна та об’ємі зернового бункера: CR11 має зерновий бункер об’ємом 20 тис. літрів і двигун FPT Cursor 16, об’ємом 15,9 літрів та потужністю 775 к.с.

Двигун CR10 – FPT Cursor 13, об’ємом 12,9 літрів та потужністю 635 к.с., а його зерновий бункер має об’єм 16 тис. літрів.

Зауважується, що обидві моделі мають подовжені ротори більшого, в порівнянні з іншими моделями CR, діаметру та нову система очищення Twin-Clean.

Конструкція похилої камери нових флагманських комбайнів CR спеціально розроблена для збирання великих обсягів урожаю.

З комбайном можуть агрегатуватися жатки робочою шириною від 10,6 до 15 м із фіксованим, гнучким чи висувним ріжучим брусом, а також стрічкові.

Також доступні жатки для збирання кукурудзи на 12-16 рядків, а довжина вивантажувального шнека може бути замовлена для роботи із конкретною жаткою безпосередньо із заводу.

До замовлення доступні три варіанти трансмісії, що відповідають усім вимогам до жаток: стандартна з фіксованим приводом, стандартна з варіаторним приводом і підсилена з варіаторним приводом для важких умов роботи.

У варіаторній трансмісії безступінчастий привід CVT на коробці передач двигуна дає змогу змінювати швидкість роботи жатки/похилої камери залежно від збираної культури та польових умов.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, реверс похилої камери та жатки здійснюється за допомогою гідромотора на трансмісії з фіксованою швидкістю та за допомогою безступінчастого приводу CVT на трансмісії зі змінною швидкістю.
Інформація:

Купити техніку

Продати техніку

Оренда техніки

Підпишіться на новини спецтехніки:

News: