Середа, 28 лютого 2024 12:49

«НІБУЛОН» почав отримувати нові трактори CLAAS

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, виробничі філії «НІБУЛОНу» отримали перші два трактори CLAAS та розчинно-заправні станції «РЗС 30».

Нова техніка вже прибула до кластера «Чигирин» та до початку польових робіт буде задіяна у процесах навчання інженерів, агрономів та механізаторів.

За словами Юрія Єгорова, віцепрезидента CLAAS Україна, співпрацю з «НІБУЛОНом» у CLAAS розглядають як акт солідарності з Україною перед обличчям війни, адже «НІБУЛОН» уособлює в собі всі чесноти прозорого, ефективного українського бізнесу, який бореться за продуктову безпеку світу.

Трактори CLAAS мають низку переваг та вважаються однією з найнадійніших моделей на ринку.

Серед їхніх технічних переваг: двигун FPT потужністю до 410 к. с., багатофункціональний джойстик керування CMOTION та TELEMATICS – телеметрія для моніторингу показників роботи трактора та автоматична система кермування GPS PILOT.

Разом із тракторами «НІБУЛОН» придбав вітчизняні розчинно-заправні станції «РЗС 30», які призначені для приготування й доставки безпосередньо до поля робочих розчинів – засобів захисту рослин.

Важливо зазначити, що станції обладнані високоточними датчиками, що дасть змогу використовувати лише необхідну кількість розчину й уникнути махінацій та перевитрат.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, машина «РЗС 30» має нержавіючу цистерну циліндричної форми із заспокоювачем води всередині, посилену раму та італійську тривісну ресорну підвіску ADR вантажопідйомністю 36 т.
Інформація:

Купити техніку

Продати техніку

Оренда техніки

Підпишіться на новини спецтехніки:

News: