Понеділок, 10 січня 2022 09:51

АвтоКрАЗ оновить модель підвищеної прохідності із двигуном Cummins КрАЗ-63221

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Кременчуцький автомобільний завод («АвтоКрАЗ») готує оновлення вантажного автомобіля моделі КрАЗ-63221.

Начальник експериментального цеху ПрАТ «АвтоКрАЗ», Валентин Овдієнко, розповів в програмі Security talks про оновлення вантажного автомобіля КрАЗ-63221.

«Автомобіль 63221 знаходиться в процесі збирання. Оригінальність цього автомобіля полягає в тому, що на ньому застосований двигун Cummins, вся гальмівна система це Полтавського автоагрегатного заводу, вся система охолодження від Сумського авторемонтного заводу», – розповів Валентин Овдієнко.

«Мости, підвіска, рама – це все власного виробництва, ливарну продукцію ми отримуємо: частину з Харкова, частину зі Сміли (ред. мова про Смілянський ливарний завод) для виробництва саме важких вузлів», – відзначив начальник експериментального цеху «АвтоКрАЗ».

Слід зазначити, що на підприємстві «АвтоКрАЗ» є власне ливарне виробництво, зокрема сталеливарний цех потужністю 15 тисяч тонн на рік та ділянка кольорового лиття, потужністю 300 тонн на рік. Виробництво оснащене електродуговими печами.

Автомобільне шасі КрАЗ-63221 – високої прохідності, призначене для монтажу озброєння і військової техніки, установок спеціального та промислового призначення, а також буксирування причепа всіма видами доріг, бездоріжжю і будь-якій місцевості.

Вантажівка виготовляється в модифікації військового призначення, обладнана системою регулювання тиску в шинах, при цьому управління здійснюється з кабіни рухомого автомобіля, і місцями для кріплення особистої зброї водія і пасажирів.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, минулого місяця на автомобільному заводі АвтоКрАЗ заявили про портфель замовлень на 2022 рік у кількості 1000 вантажівок. В нього входять вантажні автомобілі замовлені Департаментом оборони США в рамках 3-річного контракту.
  • Інформація:    Підпишіться на новини спецтехніки:

    Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

    News:

    Продаж спецтехніки: