Середа, 05 січня 2022 09:55

Вітчизняний виробник представив новий комунальний спецавтомобіль

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, для КП УЗН Соломянського району Києва виготовили бортову платформу на базі МАЗ-4371 З КМУ PM 8023

Комунальне підприємство з утримання зелених насаджень Солом'янського району (КП УЗН Солом'янського р-ну, м. Київ) - власник нового спецавтомобіля, що складається зі сталевої платформи з відкидними бортами (власне виробництво Заводу спецтехніки «Техкомплект»).

Вантажний автомобіль ТК-М-КМ-8023 - бортовий автомобіль із встановленою за кабіною крано-маніпуляторною установкою. Переобладнання вантажного шасі МАЗ-4371 під бортовий автомобіль ТК-М-КМ-8023 та монтаж крано-маніпуляторної установки PM 8023 зроблено на Заводі спецтехніки «Техкомплект».

За кабіною встановлений кран-маніпулятор італійського виробництва - PM 8 Classic (модифікація 8023). Маніпулятор PM 8 Classic має ручне управління стандартного типу та монтується на бортові шасі з вантажопідйомністю 8-12 т. Систему механізмів КМУ від перевантажень оберігає спеціальний пристрій.

Як і на багатьох інших кранах цього виробника, PM 8 Classic оснащена «гусаком», який має 2 телескопічні секції, розташовані на основній стрілі. У свою чергу, у конструкцію самої стріли включено 3 секції.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, конструкція маніпуляторів 8-ї серії настільки полегшена, що дозволяє піднімати вантажі, що втричі перевищують власну вагу КМУ.


  • Підпишіться на новини спецтехніки:

    Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

    News:

    Продаж спецтехніки: