Вівторок, 12 жовтня 2021 12:47

Вітчизняний виробник виготовив новий 30-метровий автогідропідіймач

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, на базі вантажного шасі IVECO Eurocargo за Заводі спецтехніки «Техкомплект» встановили автогідропідіймач DS-300 з Південної Кореї від торгової марки DASAN.

Ця автовишка розрахована на підняття на висоту до 30 м, при цьому максимальний виліт стріли досягає 18 м. Своєю чергою безпечне навантаження на кінці стріли становить 300 кг.

Автовишки DASAN призначені для виконання різних функцій.

Це висотні роботи по обслуговуванню і ремонту світлофорів, вуличних ліхтарів, звукоізоляції стін і забезпечення роботи охоронного освітлення. Також - монтаж і сервіс електромереж, комунікаційних пристроїв зв'язку, об'єктів кабельного телебачення.

Замовник нового висотного автогідропідіймача - корпорація ДТЕК (ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі»), яка регулярно замовляє велику кількість спецтехніки різного призначення (автовишки, аварійно-ремонтні автомобілі, вахтові автобуси і т.д.).

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, раніше ДТЕК орієнтувався на 14- і 18-метрові автогідропідйомники Заводу спецтехніки «Техкомплект», тому придбання 30-метрової автовишки можна вважати новим якісним кроком розвитку компанії.


  • Підпишіться на новини спецтехніки:

    Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

    News: