Субота, 03 квітня 2021 10:57

Volvo розпочала роботу над вантажівками із автопілотуванням

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Volvo Autonomous Solutions оголосила про стратегічне партнерство з американською компанією Aurora і початок спільної роботи над автоматизованими магістральними автомобілями.

Угода, підписана між Volvo Autonomous Solutions і Aurora, є довгостроковим партнерством. Спочатку компанії зосередяться над розробкою програми hub-to-hub для клієнтів в Північній Америці.

Дана технологія забезпечить автоматизацію всіх процесів в галузі управління вантажних автомобілів. Вона повинна забезпечити високу ефективність у всіх аспектах транспортного бізнесу: продуктивності, безпеки, стабільності та енергоефективності.

Як було заявлено, партнерство двох компаній буде зосереджено на інтеграції технології автономного водіння Aurora Driver в магістральні вантажівки Volvo і розробці рішень Transport as a Service.

Автопілотні технології Aurora Driver базуюються на основі лідарів, різних датчиків, а також потужного програмного і апаратного забезпечення. З їх допомогою відбувається детальне сканування навколишнього простору і аналіз всіх об'єктів навколо автомобіля.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, програмне забезпечення Aurora autonomy поєднує в собі функції машинного навчання з передовими технологіями для безпечного і ефективного водіння. Технологія локалізації, розроблена компанією, може визначати місце розташування транспортного засобу з точністю до 10 см і до 0,1 градуса.


 • Підпишіться на новини спецтехніки:

  Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

  Продаж спецтехніки:

  Рубальна машина RM 71
  ( / ОБЛАДНАННЯ)

  Рубальна машина RM 71

  Рубальна Машина RM 41
  ( / ОБЛАДНАННЯ)

  Рубальна Машина RM 41

  Impactor 250
  ( / ОБЛАДНАННЯ)

  Impactor 250

  Продам Станину КСД 2200, Мельницы МШР 3600х5000, МШЦ 2100х22
  ( / ЗАПЧАСТИНИ і агрегати)

  Продам Станину КСД 2200, Мельницы МШР 3600х5000, МШЦ 2100х22