Неділя, 19 грудня 2021 11:37

Для литовської армії замовили 290 позашляховиків Mercedes-Benz

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Агентство оборонних ресурсів Міноборони Литовської Республіки уклало угоду із Нідерландами на придбання 356 одиниць різної військової автомобільної техніки.

Згідно з угодою, Збройні сили Нідерландів поставлять 290 позашляховиків Mercedes-Benz GD 290, причепи до них, вантажівки DAF різних модифікацій, які передаватимуть трьома партіями. Загальна вартість придбаної техніки становить близько 6 млн євро.

Наразі, литовська армія вже отримала 125 позашляховиків Mercedes-Benz GD 290, більша частина з цих автомобілів буде передана бригадам Добровольчих сил національної оборони Литви та використовуватиметься для операцій з охорони державного кордону. Планується, що з 20 грудня ці машини вже вийдуть на кордон з Білоруссю.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, решта техніки – а це ще 165 позашляховиків Mercedes-Benz GD 290, 25 вантажівок різних модифікацій та інше обладнання – буде доставлено до Литви наступної весни та восени.

Нагадаємо, що ознайомитися із перевагами нових автомобілів Mercedes-Benz можна завітавши до ПрАТ «АТП «Атлант», офіційного дилера Mercedes-Benz в Україні.

 


  • Підпишіться на новини спецтехніки:

    News: