Четвер, 17 червня 2021 12:31

В Києві представили нову вітчизняну пожежну машину на шасі MAN

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, компанія «Пожмашина» на виставці «Зброя і безпека» презентувала сучасну пожежну автоцистерну АЦ - 8-50 (TGS 26.360) - 530 MN.

Новинка може нести значний запас вогнегасних речовин, має унікальний механізм зняття пожежної драбини, оснащена насосом Rosenbauer та всім необхідним інноваційним пожежно-рятувальним обладнанням.

Автоцистерна пожежна АЦ - 8-50 (TGS 26.360) - 530 MN призначена для доставки до місця пожежі бойового розрахунку, засобів пожежогасіння, пожежно-технічного озброєння (ПТО) та служить для гасіння пожеж водою і повітряно-механічною піною. Машина на повнопривідному шасі з можливістю міжколісного та міжосьового блокування. Пожежна машина призначена, в першу чергу, для районів з безводними ділянками та бездоріжжям.

Окрім обладнання, яке вже стало стандартним для пожежних автоцистерн виробника, такого як лебідка з тяговим зусиллям 9 т, тепловізор, фонарі групові та індивідуальні, рації тощо, ця автоцистерна має багато новинок.

Насамперед слід звернути увагу на такі оновлення як:

щогла в середині кузова з ліхтарями 24В та 220В;

димосос з рукавом для піни високої кратністі;

інвертор 24В/220В;

гідравлічний інструмент для розтискання або різання з автономним живленням;

 мотопомпа та всмоктуюча сітка, які забирають воду, знаходячись на поверхні води;

новий механізм зняття трьохколіної драбини.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, для зручності гасіння екосистем автоцистерна має лафетний ствол на бампері з дистанційним керуванням.


  • Підпишіться на новини спецтехніки:

    Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

    News:

    Продаж спецтехніки: