П'ятниця, 19 лютого 2021 10:37

Вийшов на ринок новий Ford Transit із подовженим шасі

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, компанія Ford розпочала випуск нової версії шасі Transit з кабіною, що пропонує максимальну вантажопідйомність перевізникам, які працюють у секторі міжнародних перевезень на автомобілях з повною масою 3,5 т.

До особливостей нової передньоприводної моделі належать шасі збільшеної довжини та призначені для великовагових вантажівок силові агрегати.

У поєднанні з кузовом типу «фургон» із боковими шторками остання модель шасі L5 Transit з кабіною здатна перевозити до 10 стандартних піддонів навіть зі встановленим спальним відсіком, а розрахункова вантажопідйомність після переобладнання сягає 950 кг.

В основі солідних можливостей для перевезення вантажів, які пропонує нова модель, лежить колісна база завдовжки 4522 мм — найдовша з-поміж усіх передньоприводних шасі з кабіною з повною масою 3,5 т.

Щоб забезпечити відповідність нового шасі з кабіною потребам клієнтів, компанія Ford вже налагодила співпрацю з компаніями Carpol та Nadwozia Partner, які займаються переобладнанням автомобілів. У результаті цієї співпраці були створені демонстраційні моделі типових автомобілів для міжнародних перевезень з кузовами типу «фургон» із боковими шторками та зручними спальними відсіками над кабіною або за нею.

Усі версії передньоприводних шасі Transit L5 із кабіною оснащуються призначеними для великовагових вантажівок дизельними двигунами EcoBlue із робочим об’ємом 2,0 л, що вирізняються економічністю та потужністю й відповідають вимогам екологічних стандартів.

Стандартна версія розвиває потужність 130 к.с. і крутний момент у 360 Н·м, розрахований на експлуатацію з вищим навантаженням більш продуктивний варіант — 160 к.с. та 390 Н·м відповідно. Обидві версії двигунів для великовагових вантажівок дозволяють встановлювати додаткове обладнання, з яким вага переобладнаного автомобіля перевищує 2380 кг, і тому ідеально підходять для перевізників, що працюють на міжнародних маршрутах.

До стандартної комплектації входить 6-ступенева механічна коробка передач, а у якості опції доступна 6-ступенева автоматична трансмісія з режимом ручного перемикання. У поєднанні з усіма варіантами двигунів для замовлення доступний паливний бак об’ємом 95 л, який дає змогу їздити на великі відстані з підвищеною продуктивністю завдяки меншій кількості зупинок для заправлення.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, перелік доступних технологій допомоги водію, що включає інтелектуальний адаптивний круїз-контроль4 та систему утримання в смузі руху Lane-Keeping System5, може посприяти зменшенню втоми під час поїздок на великі відстані. До того ж ці технології нещодавно отримали схвальний відгук незалежного органу з питань безпеки автомобілів Euro NCAP.


  • Підпишіться на новини спецтехніки:

    News: