Понеділок, 04 квітня 2022 09:22

США передадуть Україні обладнання для захисту від хімічної зброї

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Сполучені Штати надають Україні обладнання на випадок, якщо Росія застосує хімічну або біологічну зброю проти України.

Поставки надаються уряду України на тлі попереджень США та інших країн про те, що Росія може застосувати таке озброєння.

«Намагаючись допомогти нашим українським партнерам, уряд США надає уряду України рятувальні засоби та матеріали, які можуть бути розгорнуті у разі застосування Росією хімічної чи біологічної зброї», – зазначили у США.

Білий дім створив групу експертів, щоб спланувати, як реагувати, якщо Москва все ж таки розгорне будь-яку зброю масового знищення — хімічну, біологічну або ядерну.

Президент США Джо Байден минулого тижня заявив, що Сполучені Штати відреагують, якщо президент Росії Володимир Путін застосує хімічну зброю під час вторгнення в Україну.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, відповідно до документів ЄС та людей, знайомих із цим питанням, Європейський Союз також розпочав операцію з накопичення запасів для посилення свого захисту від хімічних, ядерних та біологічних інцидентів на тлі побоювань щодо війни в Україні.

 
  • Інформація:    Підпишіться на новини спецтехніки:

    News: