Четвер, 16 грудня 2021 12:21

Hella подвоює виробничі потужності на своєму підприємстві в Шанхаї

Подальше розширення заводу з виробництва електроніки для задоволення зростаючого попиту на електронні компоненти в Китаї. Протягом наступних трьох років штат співробітників буде збільшено на 600 осіб.

Через подальше зростання попиту на електронні компоненти компанія подвоїла виробничі потужності на своєму підприємстві у Шанхаї. У зв'язку з цим до розташованого там заводу електроніки було прибудовано нову будівлю, а наявне приміщення було кардинально переобладнане. Із загальною площею будівлі близько 50 000 квадратних метрів це тепер найбільший завод електроніки у глобальній мережі HELLA. Об'єм інвестицій у межах загальних заходів обчислюється двозначним числом мільйонів євро. На даний час на підприємстві компанії HELLA в Шанхаї, де також розташовано центр досліджень та розробок, працює близько 1600 осіб. У найближчі три роки чисельність персоналу планується збільшити до 2200 осіб.

«Китай – один із найважливіших автомобільних ринків. Майже кожен третій автомобіль, вироблений у світі, сходить із конвеєра в Китаї. У той же час китайський ринок є одним із найважливіших рушіїв змін у галузі», – каже Бьорн Твіхаус, який відповідає в HELLA за цей напрямок бізнесу компанії. «Тому ми очікуємо подальшого зростання попиту на складні електронні рішення, наприклад, для електромобілів чи автоматизованого водіння. Завдяки значному розширенню виробничих потужностей нашого головного підприємства в Шанхаї, ми в першу чергу обробляємо вже отримані замовлення клієнтів та створюємо оптимальні умови для задоволення подальшого зростання попиту на ринку».

Виробничий спектр заводу електроніки HELLA у Шанхаї охоплює весь асортимент продукції компанії. На даний час тут виробляють загалом порнад 40 мільйонів електронних компонентів на рік. Наприкінці листопада у новій будівлі очікується початок серійного виробництва датчиків 77 ГГц для китайського автовиробника; на наступному етапі на високоавтоматизованих виробничих лініях розпочнуть випуск перетворювачів напруги та електронних компонентів для систем кермового управління. З Шанхаю здійснюється постачання для місцевих клієнтів, і навіть інших автомобільних ринків.

Введення в експлуатацію нового виробничого об'єкта збігається з 25-річним ювілеєм підприємства. «Ось уже чверть століття наш виробничий майданчик у Шанхаї уособлює собою просунуту автомобільну електроніку та відмінну якість», – каже Бйорн Твіхаус з нагоди відзначення ювілею. «Цей успіх став можливий лише завдяки високо мотивованій та відданій своїй справі команді. І я також радий, що з розширенням потужностей ми можемо відкрити наступний розділ цієї унікальної історії успіху».
  • Інформація:    Підпишіться на новини спецтехніки:

    Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

    News:

    Продаж спецтехніки: