П'ятниця, 14 травня 2021 17:38

Виробництво автотранспорту в Україні зросло в 16 разів

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, за попередніми даними обсяг випуску автотранспортних засобів в минулому місяці становив 962 одиниць.

Таким чином, у порівнянні з квітнем минулого року випуск автотранспорту в Україні збільшився у 16 разів, а відносно попереднього місяця на третину. Легкових автомобілів у квітні було виготовлено 904 од., проти 59 од. роком раніше.

Відносно березня в цьому сегменті автопрому відбувся ріст майже на 36 відсотків. Автобусне виробництво закінчило місяць з результатом 56 од., що на один автобус більше від березневого показника. У квітні 2020 року не було виготовлено жодного автобусу.

У квітневому звіті щодо комерційних автомобілів, як і у попередньому місяці, заявлено тільки два автомобілі, зібраних на підприємстві «Черкаський автобус». Рік тому звітів з виробництва комерційних авто не було. Нагадаємо, АвтоКрАЗ перестав розкривати інформацію про своє виробництво з серпня 2016 року.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, всього з початку року в Україні було виготовлено 2791 од. автотранспортних засобів, що на 96% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Легкових автомобілів – 2594 шт. (+110%); комерційних – 8 шт. (-33%); автобусів – 189 шт. (+9%).
  • Інформація:    Підпишіться на новини спецтехніки:

    Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

    News:

    Продаж спецтехніки: