Вівторок, 13 грудня 2022 11:52

Manitou представив свій перший прототип водневого телескопічного навантажувача

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, компанія Manitou представила свій перший телескопічний навантажувач на водневих паливних елементах і планує вивести на ринок повністю водневий телескопічний навантажувач у 2026 році.

Воднева програма є частиною мети французького виробника зі скорочення викидів парникових газів від своїх машин на 34% на годину до 2030 року.

Водневий телескопічний навантажувач базується на дизельній моделі з висотою підйому 13,9 м. Компанія не надала більш детальної інформації про технічні характеристики машини.

Прототип представили на виставці Bauma у Німеччині у жовтні. Компанія заявляє, що розглядає водень як «середньострокову альтернативу» своїм клієнтам.

Manitou відкрила зелену водневу станцію, де вона тестуватиме свій водневий прототип разом з іншими водневими технологіями.

Компанія планує протестувати свої водневі машини разом із електричними, щоб оцінити їхню дальність дії. При тестуванні свого нового прототипу Manitou планує зосередитися на гарантії дальності і надійності в реальних умовах, а також на перевірці довговічності компонентів.

До кінця 2023 року водневий телескопічний навантажувач буде відправлений на будівельні майданчики для випробувань для збору відгуків.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Manitou також вивчає низьковуглецеві способи виробництва водневих машин.
Купити техніку

Продати техніку

Оренда техніки

Підпишіться на новини спецтехніки:

News: