Понеділок, 07 листопада 2022 11:58

Volvo модернізувала свій популярний електричний навантажувач

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, компанія Volvo Construction Equipment оголосила про оновлення свого компактного колісного навантажувача L20 Electric вантажопідйомністю 1,8 тонни.

Машина з нульовим рівнем викидів та низьким рівнем шуму має вищу максимальну швидкість 31 км/год, можливість паралельного з'єднання, додаткові зручні для оператора функції та покращену зарядку.

Оператори будуть відчувати менше шуму всередині та зовні кабіни завдяки новому гідравлічному насосу та переміщенню головного регулюючого клапана з кабіни на передню раму.

Опція програмованого обігрівача кабіни дозволить операторам у холоднішому кліматі вибирати час і дні тижня, коли вони хотіли б прибути на робочий майданчик в попередньо прогріту кабіну, що розморозила. Ергономічніший джойстик також підвищує комфорт оператора.

При роботі на схилах або пересіченій місцевості нове електричне гальмо стоянки з функцією утримання пагорба збільшує час безвідмовної роботи і безпеку.

Volvo заявляє, що дискове гальмо мокрого типу з пружинним приводом і гідравлічним розгальмовуванням замінює дискове гальмо в попередній моделі, що скорочує час обслуговування та час простою.

При використанні з 240-вольтовою розеткою або громадською зарядною станцією рівня 2 покращений бортовий зарядний пристрій потужністю 6 кіловат може заряджатися від нуля до повної зарядки за шість годин.

Доступний зовнішній швидкий зарядний пристрій постійного струму потужністю 11,5 кВт або 17,3 кВт.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, нова програма Volvo для керування електричними машинами дозволяє клієнтам відстежувати стан заряджання, рівень заряду батареї та місцезнаходження, щоб допомогти керувати процесом заряджання.
Купити техніку

Продати техніку

Оренда техніки

Підпишіться на новини спецтехніки:

News: