Субота, 11 вересня 2021 10:32

Krone представила новий аграрний причіп

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, компанія Krone представила новий саморозвантажувальний причіп Krone GX у версіях 440 та 520.

Перший варіант причепа комплектується двома осями та кузовом до 44 м3, інша модель отримала тривісну підвіску з кузовом до 52 м3.

Іноваційна електрогідравлічна система саморозвантаження причепів ExactUnload передбачає можливість точного програмованого розвантаження. Регулюючи кут нахилу підвіски і беручи до розрахунку швидкість трактора, система автоматично у русі регулює швидкість саморозвантаження на вказаній оператором дистанції.

Передня рухома стіна причепа містить прозоре акрилове скло для візуального огляду водія. Підлога з двома гідроприводами може забезпечити розвантаження причепа на двох швидкостях у 8 та 16 метрів на хвилину, тобто причепи будуть розвантажені за 40 і 50 секунд відповідно.

Рухома підлога Krone GX шириною 2 метри і товщиною 3,6 міліметрів складається з гумової стрічки вкритої полівінілхлоридним покриттям, що витримують розрив до 50 тон.

Гідравлічні бокові панелі збільшують висоту завантажувального простору причепа на 70 сантиметрів.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, опційно причепи Krone GX можуть бути обладнаними двома додатковими роликами на задньому борту для пришвидшення розвантаження таких вантажів як картопля чи цукрові буряки.

 

 
 • Інформація:  Ще матеріали з цієї категорії: « Segway представив робота-газонокосарку

  Підпишіться на новини спецтехніки:

  Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

  News:

  Продаж спецтехніки: