ETS Group

Оцініть
(0 голосів)

ETS Group - єдиний український офіційний дилер будівельної техніки Volvo. ETS Group також є представником таких світових брендів як SDLG, Sennebogen, Goodyaer, Goldhofer, Faresin, Mecalac.

ETS Group допомагає зробити інвестицію правильно, підібравши техніку під конкретні умови роботи. За допомогою спеціального програмного забезпечення, розробленого з підтримкою кращих фахівців в області видобутку і будівництва, в компанії зможуть підказати, як організувати процес максимально ефективно в кожній запропонованій ситуації.

Післяпродажне обслуговування здійснюється командою професіоналів, яка багаторазово займає призові місця на міжнародних змаганнях, а також найякіснішим і сучасним інструментом.

ETS Group забезпечує якісне сервісне обслуговування в усіх напрямках: 

  • професійний ремонт і сервісне обслуговування всіх видів техніки, яку представляє компанія, включаючи вантажівки Volvo;
  • оригінальні запчастини та комплектуючі, які розробляються і тестуються за найвищими стандартами якості та продуктивності;
  • можливість підібрати оптимальний для своєї компанії пакет послуг із сервісного обслуговування (Білий, Блакитний, Срібний або Золотий). 

ETS Group виконує сервісне обслуговування будівельної техніки в Україні вже понад 25 років.

З 2017 р ETS Group запустила змагання операторів будівельної техніки Volvo Operators Club. Оператори екскаватора і екскаватора-навантажувача, які перемогли в конкурсі, беруть участь в боротьбі за європейський чемпіонський титул.
Інформація:

  • E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • Тел.: 0 800 300 771
Прочитано 4741 раз
Ще матеріали з цієї категорії: « CML Everlast »

Пошук техніки:

Купити техніку

Продати техніку

Оренда техніки

Підпишіться на новини спецтехніки:

News: