Четвер, 26 травня 2022 15:14

УкрЄвроМАЗ відмовився від МАЗів

Як стало відомо SpecMachinery.com.ua, компанія «УкрЄвроМАЗ» (один з найбільших українських дилерів вантажного бренду МАЗ), змінила портфель брендів.

З моменту створення ТОВ «УкрЄвроМАЗ» (07 лютого 2011 р.), товариство позицінувало  себе як монобрендова компанія з продажу транспортних засобів що мають ідентифікаційні номери виробництва Мінського автомобільного заводу, а також техніки на шасі МАЗ від українських виробників. Розпочата ерефією 24 лютого 2022 року війна все змінила. Замість техніки для зростання нашої економіки, з території Республіки Білорусь поїхали колони військової техніки, які везли орків, що принесли нам смерть та руйнування.

«Ми віримо що продукція МАЗ ще повернеться на ринок України, а Білорусь стане вільною і демократичною країною. А поки це станеться, ми розпочинаємо новий етап розвитку компанії - продаж техніки від УкрЄвроМАЗ на шасі європейських виробників. Так сьогодні ми отримали придбане шасі Renаult D та вже маємо думки яке обладнання на нього встановити» - розповіли в компанії.


  • Підпишіться на новини спецтехніки:

    News: