П'ятниця, 06 травня 2022 16:31

Scania отримала титул Green Truck 2022

Scania шостий рік поспіль виборює титул «Green Truck» за видатну транспортну ефективність та паливну економічність. Цього разу Scania надала для змагань вантажівку із силовою трансмісією Super. 

Всіх виробників великовагових вантажівок у Європі запрошують взяти участь у цьому престижному порівняльному тест-драйві, який щорічно організовують два комерційні німецькі видання з метою визначити найбільш ефективний вантажний автомобіль для магістральних перевезень.  

“Мені надзвичайно приємно, що Scania вшосте поспіль визнана найефективнішою вантажівкою, - коментує Стефан Дорскі, старший віцепрезидент та керівник підрозділу вантажівок Scania. – Наша силова лінія Super принесла абсолютно новий рівень продуктивності на ринку перевезень, тому клієнти отримують вигоду у 8% заощаджень палива».

Новий 13-літровий, шестициліндровий двигун Scania Super був представлений у листопаді 2021 та доступний у чотирьох версіях потужності стандарту Євро 6. Цьогоріч він взяв участь у порівняльному тесті «Green Truck», який проводиться у Німеччині на дорогах загального користування. Однаковий маршрут у 340 км використовується щороку з різними умовами на різних відрізках. Цього разу до змагань допускалися комбінації 4х2 з напівпричепами, 500 к.с. та загальною вагою 32 тонни.

“Перемога у змаганнях "Green Truck" є свідченням наших досягнень і ознакою цінності, яку пропонує Scania», – каже Стефан Дорскі, керівник підрозділу Scania Trucks. «Ці тягачі мають ті самі характеристики та економію палива, які ми пропонуємо нашим клієнтам, що робить їх справжніми переможцями”.  

Порівняльний тест-драйв «Green Truck» організовують два провідні комерційні видання “Trucker” та “Verkehrs­Rundschau”.  Мета – визначити найефективніший вантажний автомобіль, використовуючи формулу, яка враховує і середнє споживання палива, і середню швидкість. Тест дуже суворо контролюється. Фактори, які впливають на результати (такі як зовнішня температура та зустрічний вітер) компенсуються за рахунок еталонної вантажівки з добре задокументованими характеристиками, яка проходить тест паралельно з учасниками.

Медиа


  • Підпишіться на новини спецтехніки:

    News: