Вівторок, 04 січня 2022 09:56

Розпочався випуск електричних Hummer

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, компанія GM розпочала виробництво електропікапів GMC Hummer

Американський автоконцерн General Motors випустив першу товарну партію електричних пікапів GMC Hummer. Інвестиції в модернізацію підприємства в Детройті під випуск електромобілів становили 2,2 млрд доларів.

Назва Hummer повернулася на автомобільний ринок після десятирічної перерви, коли GM закрив однойменну марку. Щоправда, тепер Hummer – це не окремий бренд, а назва моделі GMC.

Прем'єра цього електричного пікапа відбулася восени минулого року, а тепер машина стала на конвеєр. Право купити перший товарний екземпляр компанія продала ще навесні цього року – на благодійному аукціоні за 2,5 млн. доларів.

Звичайна ціна пікапа GMC Hummer зараз становить 110 300 доларів, причому всі машини з перших партій вже «розписані» за попередніми замовленнями.

Поки що завод у Детройті випускає тільки пікапи в найдорожчому виконанні: з трьома електромоторами потужністю 1000 к.с. та батареєю ємністю 200 кВтг, що забезпечує запас ходу до 530 км. Пізніше у продажу з'являться менш потужні версії за помірнішою ціною.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, пікапи GMC Hummer у спеціальній комплектації Edition 1, присвяченій запуску моделі, оснащені максимально. Тут є пневмопідвіска, «зубаті» позашляхові шини, що підрулюють задні колеса (пікап навіть може їздити по діагоналі), круїз-контроль з функціями автопілота.

 


  • Підпишіться на новини спецтехніки:

    News: