Вівторок, 14 вересня 2021 11:40

Вітчизняний виробник презентував повнопривідні «швидкі» на базі Toyota Prado

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, компанія «Автоспецпром» презентувала нову модель – «швидку» типу А1 на базі Toyota Land Cruiser Prado

Ці японські повнопривідні рамні позашляховики вважаються одними із найкращих у подоланні складних дорожніх умов.

Машини мають бензиновий двигун робочим об'ємом у 2694 кубічних сантиметри та потужністю у 163 кінських сили, що дозволяє їм розвивати швидкість у 160 км/год. При цьому машини забезпечують високий рівень комфорту як для медичної бригади, так і для пацієнта.

«Швидкі» типу А1 зазвичай виїжджають на виклики, у яких, скоріше за все, не буде необхідності у подальшій госпіталізації пацієнта або принаймні його стан далекий від критичного та прогноз є позитивним. Такі пацієнти можуть навіть їхати сидячи.

Та у нових Toyota Prado медичний салон облаштовано таким чином, щоб там вільно розміщувалися самозавантажувальні ноші. На додачу машини укомплектовані портативним кисневим балоном, дефібрилятором, багатоканальним електрокардіографом та іншим медичним устаткуванням від кращих світових виробників.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, перші «швидкі» на базі Toyota Prado вже вирушили до нових власників: 10 машин поїхали до Львівського обласного центру ЕМД та МК і ще 9 до Івано-Франківського.


  • Підпишіться на новини спецтехніки:

    Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

    News:

    Продаж спецтехніки: