Вівторок, 01 березня 2022 09:33

З заводу у бій: нова бойова машина піхоти «Кевлар-Е» передана ЗСУ

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, ПРАТ «Харківський завод транспортного устаткування» передав на потреби Української армії дослідний зразок бойової машини «Кевлар-Е».

Вона буде застосована по прямому призначенню - для захисту нашої держави від навали агресорів. Нова машина була принята екіпажем від Військового інституту танкових військ.

Як зазначається у акті прийому-передачі від заводу, «за результатами дослідної експлуатації прошу надати свої зауваження та пропозиції для поліпшення характеристик БМ».

До війська бойова машина "Кевлар-Е" передана з бойовим модулем БМ-3М.

Бойова машина «Кевлар-Е», що розроблена в КБ компанії «УкрІннМаш», призначена для транспортування особового складу механізованих підрозділів сухопутних військ і їхньої вогневої підтримки в бою, знищення (ураження) сучасних бойових броньованих і неброньованих машин; низько літаючих не швидкісних повітряних цілей; морських цілей при діях у береговій смузі; інших окремих наземних цілей, на дальності до 5000 метрів.

Відзначається, що ця БМП здатна долати водні перешкоди та дозволяє вести стрільбу з місця, під час руху і на плаву, в умовах прямої оптичної видимості цілі при тумані, дощі, снігу, димових перешкодах у будь-який час доби та року. Новинка має високу рухливість і здатна слідувати за танками, з ходу долати окопи, траншеї та водні перешкоди.

Бронювання машини, за даними розробника, відповідає стандарту НАТО STANAG 4569 рівень 2 (балістичного та протимінного).

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, тобто в лобовій проекції «Кевлар-Е» здатна витримувати вогонь великокаліберного кулемета калібру 12,7 мм, а з інших сторін (бортової та кормової проекції) має стандартний протикульовий захист від стрілецької зброї калібру 7,62 (снайперські гвинтівки СВД або ручні кулемети).
Інформація:

Купити техніку

Продати техніку

Оренда техніки

Підпишіться на новини спецтехніки:

News: