П'ятниця, 29 жовтня 2021 10:46

Представили САУ на модернізованому шасі КрАЗ

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, у В’єтнамі показали колісну 130-мм САУ PTH-130 власної розробки на модернізованому шасі КрАЗ.

Нова колісна 130-мм самохідна артилерійська установка (САУ) PTH-130 – K255В (шасі вантажного автомобіля КрАЗ-255Б) в’єтнамської армії була представлена на відео. Артилерійська установка розроблена Військово-технічним інститутом.

Військові оглядачі помітили, що в’єтнамська самохідна установка сильно нагадує кубинську САУ Jupiter V і є припущення, що вона заснована на її базі завдяки кубинсько-в’єтнамському військовому співробітництву.

У якості основної зброї використовують стару радянську 130-мм буксировану польову гармату M-46.

Вантажні автомобілі КрАЗ за часів радянського союзу постачалися до В’єтнаму, а на початку 2000-х років була спроба налагодити їхнє виробництво у цій азійській країна із машинокомплектів, які постачалися з України.

КрАЗ-255Б - це важкий вантажний автомобіль-всюдихід з колісною формулою 6×6, вантажопідйомністю 7,5 тонн, що випускався серійно Кременчуцьким автомобільним заводом з 1967 по 1994 роки. Розробка вантажівки стартувала на початку 60-х років.

Вантажний автомобіль за допомогою свого восьмициліндрового чотиритактного двигуна потужністю 240 к.с. набирає максимально допустиму швидкість 71 км/год на рівній поверхні, витрата пального при цьому 40 літрів на 100 кілометрів.

 Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, на базі вантажівки КрАЗ-255 було розроблено багато різних модифікацій військового призначення.

 
  • Інформація:    Підпишіться на новини спецтехніки:

    Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

    News:

    Продаж спецтехніки: