П'ятниця, 14 травня 2021 11:44

Бундесвер замовив броньовані бульдозери на шасі танка Leopard

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, за поставку 44 нових броньованих бульдозерів німецькі військові заплатять майже 300 мільйонів євро

Німецький оборонний концерн Rheinmetall отримав контракт для поставки 44 інженерних бронемашин Kodiak, загальною вартістю 295 мільйонів євро.

Перша така машина має зійти з конвеєра в 2023 році, поставка має бути завершена у 2029 році. Окрім виробництва та поставки самих інженерних машин, у вартість контракту також включене сервісне обслуговування та навчання персоналу для експлуатації Kodiak.

Інженерна бронемашина Kodiak, вона ж Pionierpanzer 3 Kodiak була створена на базі шасі танка Leopard 2. Цікаво, що німецька армія стане аж ніяк не першим експлуатантом такої машини: близько 40 одиниць Pionierpanzer 3 Kodiak мають сумарно армії у Швейцарії, Швеції, Нідерландів та Сінгапуру.

На три особи екіпажу припадає шість відеокамер, які забезпечують огляд по всьому периметру навколо машини у денний час за ясної та похмурої погоди, відповідно – обслуга бронемашини може обирати найбільш оптимальний формат.

За потреби, машина Kodiak може «скинути» свій ківш за допомогою пульту дистанційного управління. Силова установка Kodiak може живити усі механізми машини навіть при вимкненому основному двигунові.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, для самооборони Kodiak має 76-мм димовий гранатомет та бойовий модуль Natter, озброєння котрого складається із кулемета калібром 7,62 мм чи 12,7 мм, або ж – із 40-мм автоматичного гранатомета.
  • Інформація:    Підпишіться на новини спецтехніки:

    Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

    News:

    Продаж спецтехніки: