Понеділок, 14 червня 2021 11:36

Вітчизняний виробник представив новий фармацевтичний фургон

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, компанія Polycar створила ізотермічний фургон Hyundai HD78 для перевезення лікарських препаратів.

В якості основи для цієї розробки використано шасі автомобіля Hyundai HD78, для оснащення якого був спроектований фургон ізотермічного типу безкаркасної конструкції.

Основу фургона виконано зі спеціальних алюмінієвих профілів. Алюміній також використаний в якості матеріалу для зовнішнього обрамлення стикових з’єднань.

Стінки, стелю та двері фургона виконаноі з термоізолюючих панелей, що включають зовнішню та внутрішню обшивки з армованого склопластику зі спеціальним покриттям, що захищає від ультрафіолету.

Теплоізолятор – еструдований пінополістирол товщиною 50 мм.

Підлога всередині фургона також виготовлена з термоізоляцією, покриття підлоги – наливне, протиковзке.

Основною сферою експлуатації, в якій зможе застосовуватися даний ізотермічний Hyundai, вважається транспортування охолоджених продуктів харчування (м’ясо, риба, овочі та інше). для яких характерні специфічні умови зберігання та транспортування, а також квіти, ліки (як, власне в даному випадку) і т.д.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, властивості міцності фургона, зносостійкість та корозійна стійкість основних його елементів відкривають широкі можливості по його застосуванню для найширшого спектра комерційних перевезень.


  • Підпишіться на новини спецтехніки:

    Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

    News:

    Продаж спецтехніки: