Середа, 25 листопада 2020 11:43

Rozetka продовжує обирати Mercedes-Benz

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Rozetka − найбільший онлайн-ритейлер у країні, що не просто продає товари, а допомагає знайти саме те, що треба, для своїх потреб продовжує обирати автівки Mercedes-Benz.

Rozetka відкриває точки видачі, величезні офлайн-магазини, розміщує поштомати, в яких можна забрати замовлення дорогою додому чи на роботу. І звичайно, будь-який товар можна замовити з доставкою.

 

З 2016 року доставка товарів клієнтам («остання миля») і переміщення товарів і замовлень зі складів компанії в магазини і точки видачі здійснюється автомобілями Mercedes-Benz.

 

Такий вибір Rozetka зробила тому, що це універсальний транспорт, добре пристосований до міського середовища з її завантаженим трафіком і обмеженнями по під'їзду. Важливими є обслуговування і регіональний сервіс, що забезпечують надійність експлуатації.

 

Автомобілями Mercedes-Benz Rozetka доставляє замовлення по Києву протягом одного дня, а по Україні − на наступний день. Наразі власна кур'єрська доставка є у Києві, Одесі, Дніпрі, Львові, Харкові та Херсоні, а в майбутньому планується розширювати список міст з даною послугою.

 

Нагадаємо, що ознайомитися із перевагами нових вантажних автомобілів Mercedes-Benz можна завітавши до ПрАТ «АТП «Атлант», офіційного дилера Mercedes-Benz в Україні.


 • Підпишіться на новини спецтехніки:

  Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

  Продаж спецтехніки:

  Рубальна машина RM 71
  ( / ОБЛАДНАННЯ)

  Рубальна машина RM 71

  Рубальна Машина RM 41
  ( / ОБЛАДНАННЯ)

  Рубальна Машина RM 41

  Impactor 250
  ( / ОБЛАДНАННЯ)

  Impactor 250

  Продам Станину КСД 2200, Мельницы МШР 3600х5000, МШЦ 2100х22
  ( / ЗАПЧАСТИНИ і агрегати)

  Продам Станину КСД 2200, Мельницы МШР 3600х5000, МШЦ 2100х22