Четвер, 16 грудня 2021 13:43

Чим небезпечні мастильні фільтри низької якості для комерційного транспорту

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, мастильні фільтри Bosch завдяки багатошаровому фільтрувальному елементу та спеціальному просоченню забезпечують тривалий термін служби як фільтра, так і моторного мастила.

Для комерційного транспорту якість і надійність запасних частин особливо важлива. Оскільки деталі сумнівної якості не лише мають гірші технічні характеристики, але й більшу ймовірність зношування та пошкоджень.

У результаті це може призвести до незапланованих простоїв, фінансових втрат і додаткового навантаження на операторів комерційних транспортних засобів. 

Якісні мастильні фільтри – гарантія безпеки

Тільки якісні фільтри здатні забезпечити захист двигуна та його компонентів. Наприклад, мастильні фільтри Bosch завдяки багатошаровому фільтрувальному елементу та спеціальному просоченню забезпечують тривалий термін служби як фільтра, так і моторного мастила.

Всі компоненти фільтра ідеально підігнані один до одного – це забезпечує дуже високий рівень сепарації частинок. Фільтри Bosch успішно запобігають витіканню мастила, оскільки корпус фільтра виготовлений зі стійкого до корозії матеріалу та додатково оснащений спеціальними гумовими ущільненнями. 

Чим небезпечні фільтри низької якості?

Пошкодження двигуна, підвищена витрата пального та забруднення навколишнього середовища через витік мастила – можливі наслідки використання низькоякісних фільтрів.

Низькоякісні мастильні фільтри з невеликою кількістю складок не забезпечують того високого ступеня сепарації частинок, яку дають фільтри відомих брендів, наприклад, фільтри Bosch, оснащені наповнювачами з великою кількістю складок.

Наслідками цього можуть бути недостатня фільтрація, підвищене зношування, пошкодження двигуна та скорочення терміну служби. Навіть нестабільна геометрія складок наповнювача фільтра або недостатнє використання клею можуть стати причиною підвищеного зношування двигуна та витрати пального.

Якщо повстяне кільце не прилягає належним чином, може порушитись цілісність фільтра, що призведе до недостатньої фільтрації.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, корозія корпусу фільтра, що викликається бризками води, пошкоджені або пористі ущільнення можуть призводити до підвищеного зношування або навіть до пошкодження двигуна. В результаті – створювати загрозу навколишньому середовищу через можливе витікання мастила.

Професіонали покладаються на якість Bosch і це себе окуповує.
Купити техніку

Продати техніку

Оренда техніки

Підпишіться на новини спецтехніки:

News: