Неділя, 19 червня 2022 12:14

500 автомобілів Peugeot, Citroen та Opel були безкоштовно відремонтовані на користь України

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, три місяці тому українське представництво концерну STELLANTIS запустило програму безкоштовного сервісного обслуговування і ремонту автомобілів, що належать державним та комунальним установам України.

Сервісні центри брендів Peugeot, Citroen та Opel відкриті в регіонах де не ведуться активні бойові дії для забеспечення справності автомобілів, що належать державним та комунальним установам нашої країни, які працюють задля безпеки громадян.

Наразі сервіси забезпечені безперебійним постачанням запасних частин у повному обсязі, а також кваліфікованими співробітниками.

Починаючи з 1 березня 2022 року на сервіси брендів Peugeot, Citroen та Opel звернулося понад 500 автомобілів для отримання планового технічного обслуговування, а також для проведення ремонтних робіт різного ступеня складності.

Участь у програмі беруть 33 дилерських центрів, які розташовані в 17 регіонах країни. Усі ремонтні роботи проводяться за рахунок ТОВ «Пежо Сітроен Україна».

З моменту дії програми було проведено ремонтні роботи загальною вартістю понад 5 млн гривень, і кожна ця гривня була витрачена для запезпечення безперебійного виконання роботи державних та комунальних установ.

Дія програми поширюється на всі автомобілі, що знаходяться у державній та комунальній власності. Саме ці автомобілі за свій термін служби проїджають в 2-3 рази більше звичайного автолюбителя, та потребують особливої уваги до обслуговування.

За час дії програми на сервіси брендів Peugeot, Citroen та Opel звернулося 276 автомобілів медичної служби, що становить 55% від загальної кількості звернень. Технічне «здоров’я» цих автомобілів допомогло врятувати людське здоров’я, а можливо і життя, багатьох українців.

Також за сервісним обслуговуванням та ремонтом звернулося 85 автомобілів національної поліції, 64 автомобілі комунальних служб та 76 автомобілів інших державних служб. Найчастіше за сервісним ремонтом зверталися в Києві, Львові та Дніпрі – 52% від усіх звернень.

Також активна робота велася і в гарячих точках – Миколаїв, Краматорськ та Херсон – 23 автомобілі отримали «допомогу» в даних регіонах.

Дана програма дала змогу проаналізувати типові несправності автомобілів, визначати середній вік авто та рекордсменів по пробігу. Так, найдорожчий ремонт отримав Citroen Jumper – близько 200 тисяч гривень на відновлюваний ремонт кузова.

Водночас не зафіксовано помітної кількості несправностей будь-яких великих і складних вузлів автомобіля: двигуна, трансмісії, електросистеми. І це при тому, що найбільш «старі» автомобілі –  Peugeot Boxer та Opel Zafira перетнули позначку в 17 років, а рекордсмен по пробігу Peugeot Boxer мав на одометрі 450 тис. км!

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, бренди Peugeot, Citroen та Opel і надалі продовжать обслуговувати автомобілі критично важливих структур!

 


  • Підпишіться на новини спецтехніки:

    News: