Субота, 04 квітня 2020 19:37

Світовий гігант з виробництва дизелів представив новинки

Як стало відомо SpecMachinery.com.ua, компанія Cummins показала нові силові агрегати для автобусів.

На виставці Busworld Turkey, що днями проходила в Стамбулі, Cummins Inc. продемонструвала модернізовану лінійку двигунів F-cерии, призначених для встановлення на автобусах довжиною 5-8 метрів. Як заявляють представники компанії, вони більш економічні і тихіші в порівнянні з попередниками.

До інших особливостей моторів відносяться оснащення їх системами телематики та функцією Stop/Start для економії палива і зниження негативного впливу на навколишнє середовище. Завдяки оптимізації робочого процесу в камері згоряння вони задовольняють екологічним нормам Євро-6D без системи рециркуляції відпрацьованих газів (EGR). Остання обставина знижує вимоги до ефективності системи охолодження і спрощує архітектуру двигуна.

Лінійка представлена ​​двома моделями: F2,8 (129-174 к.с., до 450 Нм) та F3,8 (141-188 к.с., до 700 Нм). Двигуни виробляються в Китаї. В Європі мотори F-серії використовує турецька Otokar для встановлення на вантажівках Atlas, а також DAF Trucks, яка комплектує ними середньотоннажники LF.


  • Підпишіться на новини спецтехніки:

    Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

    News: