Понеділок, 09 серпня 2021 14:24

ЗАЗ випускатиме автобуси під брендом Mercedes-Benz

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Запорізький автомобілебудівний завод, який ще в 2008 році випускав 280 тисяч автомобілів, сьогодні використовує тільки 20% виробничих потужностей.

На ЗАЗ, згідно з офіційними даними, працює близько 1000 осіб, за 8 місяців цього року підприємство випустило трохи більше 2000 легкових автомобілів і більше 60 - автобусів. Найближчим часом завод має намір випустити автобус під брендом Mercedes-Benz.

Про це заявив глава правління ЗАЗ Микола Євдокименко.

«Шкільні автобуси - в цьому році планується виробити близько 75 штук із загальної кількості (160). Все буде залежати від того, як будуть проходити тендери. Зараз тендери виграні в Запорізькій області та в Черкаській області», - сказав Євдокименко.

За його словами, перший квартал завод працював на експорт - ЗАЗ виграв тендер на постачання 25 низькопідлогових міських автобусів до польського міста Ельбонг. Вартість одного автобуса - близько 75 000 євро.

Що стосується проекту з випуску автобуса під шильдиком Mercedes-Benz, то це проект ЗАЗу. Автобус, про який йде мова, має назву А09, він 9-метровий.

@Цей автобус сертифікований для ринку України і проходить дорожні випробування, приблизно 50 тисяч км пробігу. За цей час ми повинні закінчити підготовку виробництва, пройти аудит Mercedes - це спеціальна процедура.

Ми повинні підтвердити виробнику, що ми відповідаємо його вимогам і тоді замість бренду ЗАЗ з'явиться бренд Mercedes і автобус автоматично потрапляє в мережу продажів - це Європа, Казахстан, Узбекистан, - сказав Євдокименко.

Сьогодні ЗАЗ випускає 7 легкових автомобілів на годину. До кінця року завод планує випустити 6000-6500 автомобілів і 160 автобусів.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, крім того, підприємство випускає мобільні офіси на базі вантажних авто, які можна використовувати в якості пересувного поштового відділення, центру адміністративних послуг або пункту медичної допомоги, а також запчастини, в тому числі для Єгипту.
  • Інформація:    Підпишіться на новини спецтехніки:

    Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

    News: