Четвер, 11 серпня 2022 14:07

Mecalac представить електричний екскаватор, навантажувач та самоскид

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, французька компанія Mecalac представить на виставці Bauma свій новий електричний поворотний навантажувач eS1000, а також електричний екскаватор та електричний самоскид.

Mecalac планує представити на виставці Bauma 2022 повний комплект електроустаткування середнього розміру для міського будівельного майданчика.

Тріо нової техніки складається з 11-тонного екскаватора e12, поворотного навантажувача es1000 об'ємом 1 кубометр та 6-тонного самоскида eD6. Mecalac також представить свою нову систему заряджання акумуляторів під назвою M-Power.

Завдяки цим додатковим продуктам усі землерийні роботи (риття, навантаження та транспортування) тепер можуть виконуватися беземісійними машинами із високою продуктивністю.

Компанія заявила, що прагнула вийти за межі компактних розмірів при розробці електричного обладнання, щоб задовольнити потребу в машинах середнього розміру на міських робочих майданчиках. Це також допомогло збільшити час роботи з батарейним живленням.

Виробник стверджує, що йому вдалося здійснити «технологічний прорив» у гідравліці машин та їх допоміжних системах, таких як опалення та кондиціювання повітря, щоб значно знизити споживання енергії без зниження продуктивності або часу роботи.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, основою обладнання є M-Power від Mecalac, який є мобільним потужним зарядним пристроєм з ємністю зберігання 300 кВтг. Компанія заявляє, що він замінює традиційні дизельні генератори і може використовуватися будь-де.
Купити техніку

Продати техніку

Оренда техніки

Підпишіться на новини спецтехніки:

News: