Вівторок, 05 липня 2022 12:34

Volvo тестує свій перший великий електричний екскаватор

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Volvo Construction Equipment електрифікувала свій перший великий гусеничний екскаватор EC230 E.

Електричний екскаватор EC230 вантажопідйомністю 22 тонни, розроблений та побудований на заводі Volvo у Чангвоні, Південна Корея, ще не надійшов у продаж, був протестований клієнтами у Південній Кореї та Китаї.

Тепер машини EC230 E мають прибути до Північної Америки для демонстрації.

Новинка пропонує ті ж функції, що і EC220, звичайний дизельний екскаватор того ж розміру.

Очікується, що завдяки акумуляторній батареї екскаватор зменшить експлуатаційні витрати на електроенергію на 60-70% порівняно з EC220.

EC230 E оснащений чотирма літій-іонними акумуляторними батареями потужністю 66 кВт, які дозволяють оператору працювати від чотирьох до п'яти годин у додатках загального призначення.

При потужній швидкій зарядці в обідню перерву машина повинна працювати протягом повної восьмигодинної зміни.

Гідравлічні насоси ідентичні насосам EC220 та забезпечують ту ж продуктивність, за винятком того, що тепер вони наводяться в дію електродвигуном.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, у міру продовження розробки електричних машин дизельні версії компактної техніки Volvo поступово виводитимуться з експлуатації. Наразі інженери компанії розробляють системи для великих будівельних машин, таких як EC230 E.

 

 
Купити техніку

Продати техніку

Оренда техніки

Підпишіться на новини спецтехніки:

News: