Четвер, 03 червня 2021 11:34

Hyundai запускає нові екскаватори серії A

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Hyundai Construction Equipment представила абсолютно нову лінійку колісних екскаваторів серії A, оснащених дизельними двигунами EU Stage V.

Чотири машини з експлуатаційною масою 14-23 тонни оснащені дизельними двигунами Cummins з низьким рівнем викидів, комбінованою системою подальшої обробки і не вимагають рециркуляції відпрацьованих газів.

Переглянутий модельний ряд починається з HW140A, вагою 14 900 кг з монострілою і вагою 15 860 кг з основною стрілою, що складається з двох частин. Модель HW170ACR з компактним радіусом дії пропонується виключно з двосекційною стрілою вагою 18 810 кг, а модель доповнює HW210A масою 22 270/23 665 кг.

Машини HW140A, HW160A і HW170ACR оснащені 4,5-літровим дизельним двигуном Cummins B4.5, який заміняє більший 6,7-літровий двигун в машинах попереднього покоління.

Цей компактний двигун з турбонагнітачем з перепускним клапаном має двоканальну вихлопну систему Flex-Module, що складається з дизельного окисного каталізатора (DOC), дизельного фільтра сажі (DPF) і селективного каталітичного відновлення (SCR).

Відтепер HW140A, HW160A і HW170ACR розвивають потужність 129 кВт (173 к.с.) в порівнянні з 117 кВт (156 к.с.) у HW140 попереднього покоління.

Ці три машини оснащені модульним модулем охолодження зі зміненою конструкцією, що спрощує підтримання чистоти. Реверсивний вентилятор охолодження з гідравлічним приводом тепер входить до стандартної комплектації, що знижує ризик перегрівання і зводить до мінімуму час простою для очищення і обслуговування.

Центр повороту і нижня рама екскаваторів HW140A і HW160A зрушені вперед на 100 мм, що підвищує стійкість машини. Крім того, права частина верхньої конструкції виступає вперед на 150 мм, щоб забезпечити додатковий простір для паливного бака.

Ліва сторона зрушена вперед на 230 мм, щоб поліпшити огляд з кабіни і звільнити додатковий простір для моторного відсіку. Радіус повороту задньої частини стандартних противаг HW140A і HW160A також зміщується вперед на 200 мм, щоб зменшити задній звис і зробити машини більш маневреними на обмежених майданчиках, одночасно збільшуючи вантажопідйомність.

Радіус повороту задньої частини HW170ACR зменшений на 410 мм за рахунок використання литої противаги, яка майже на 800 кг важча попереднього зварного вузла. Ця модель з компактним радіусом дії є флагманом нової лінійки HW A-Series.

Колісні моделі серії A оснащені системою Hyundai Advanced Around View Monitoring (AAVM), в якій використовуються відеокамери, щоб оператор міг бачити машину на 360 ° на моніторі в кабіні.

Система включає в себе інтелектуальне виявлення рухомих об'єктів (IMOD), яке попереджає оператора про присутність інших робочих або об'єктів в межах 5-метрового діапазону роботи машини.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, колісні екскаватори серії A пропонуються з додатковим радаром з другим монітором, який забезпечує виявлення статичних або рухомих об'єктів ззаду на відстані до 10 м в денних або нічних умовах.


  • Підпишіться на новини спецтехніки:

    Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

    News:

    Продаж спецтехніки: