Середа, 07 червня 2023 13:57

John Deere представив три нові моделі компактних колісних навантажувачів

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, John Deere розширює лінійку машин P-Tier, представляючи нові моделі компактних колісних навантажувачів 244, 324 і 344.

Ця серія навантажувачів збереже всі функції серії L і представить нові якості, включаючи стандартний контроль плавності ходу в базових моделях та додаткові функції, що встановлюються на заводі, включаючи опцію автоматичного вентилятора реверсу та засоби керування навісним обладнанням.

Система контролю плавності ходу, яка раніше пропонувалася як опція для моделей серії L, тепер входить до стандартної комплектації всіх компактних колісних навантажувачів P-Tier.

Ця функція активується клацанням перемикача в кабіні і може бути налаштована на автоматичне увімкнення та вимкнення на заданій швидкості. Функція контролю плавності ходу пом'якшує рухи стріли під час транспортування, діючи як амортизатор.

Крім того, компактні колісні навантажувачі P-Tier, як і раніше, оснащені системою рульового управління Deere Articulation Plus, яка поєднує в собі 30 градусів стандартного шарнірного зчленування з додатковими 10 градусами повороту задніх коліс.

Система дозволяє керувати задніми колесами, збільшуючи перекидальне навантаження при повному повороті та покращуючи маневреність.

Компактні навантажувачі P-Tier включають ручне низькошвидкісне 100-відсоткове блокування диференціала, що забезпечує тягове зусилля зчеплення з ґрунтом і допомагає занурити ковш в купу.

Джойстик керує стрілою, ковшем, рухом уперед, нейтральним положенням, заднім ходом та блокуванням диференціалу. Монітор із регульованою висотою дозволяє операторам стежити за функціями машини.

Всі три моделі можуть бути оснащені з'єднувальним пристроєм ISO для швидкого та легкого переходу від ковша до вилів для досягнення максимальної вантажопідйомності.

Опціональне блокування дросельної заслінки та контроль повільного пересування дозволяють операторам встановлювати низьку швидкість руху, зберігаючи при цьому повну потужність двигуна на навісному устаткуванні.

Вдосконалена функція паузи та відновлення означає, що повторна активація функції після зміни напрямку або перемикання на нейтраль також не викликає труднощів. Ці функції добре працюють зі снігоприбиральниками, фрезами та скреперами.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, додатковою функцією, яку тепер пропонують компактні колісні навантажувачі P-Tier, є опціональний вентилятор з автоматичним реверсом.
Купити техніку

Продати техніку

Оренда техніки

Підпишіться на новини спецтехніки:

News: