П'ятниця, 24 червня 2022 12:50

В США представили трактор з нульовими викидами, що працює на аміаку

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, технологія перетворення аміаку на паливо, розроблена компанією Amogy, була успішно інтегрована в середній стандартний трактор John Deere.

Компанія Amogy Inc., оголосила про успішну демонстрацію трактора з нульовим рівнем викидів, що працює на аміаку.​ Технологія  була успішно інтегрована в стандартний трактор середнього розміру John Deere 100 кВт.

Система складається зі стандартного баку для зберігання рідини та високоефективних модулів крекінгу аміаку, інтегрованих у систему гібридних паливних елементів, які можуть забезпечити стабільну первинну потужність протягом кількох годин за одну заправку.

Як стверджує Amogy, заправка трактора аміаком відбувається швидко і просто, схоже на заправку газом або дизельним паливом.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, «Аміак є хорошим паливом з нульовими викидами для всіх важких транспортних засобів, але особливе місце цей хімікат займав у сільському господарстві, де використовувався як добриво протягом десятиліть», – сказав генеральний директор Amogy Сонхун Ву.

 
Інформація:

Купити техніку

Продати техніку

Оренда техніки

Підпишіться на новини спецтехніки:

News: