Четвер, 21 жовтня 2021 11:44

Стали відомі переможці європейського конкурсу «Трактор року-2022»

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, «Трактор року» (англ. TotY або Tractor of the Year) – це міжнародна європейська премія, в якій журналісти провідних видань у галузі сільськогосподарської техніки визначають переможців у чотирьох престижних категоріях.

Це номінації  «Трактор року», «Універсальний трактор», «Спеціалізований трактор» та «Спеціальна премія TotY».

Вимоги до кандидатів наступні: трактор має бути доступний для клієнтів на європейському ринку; моделі тракторів можуть брати участь лише одного року; виробник може представити модель трактора лише в одній категорії.

Серед претендентів на перемогу обирають до п’яти тракторів у кожній категорії. Усі претенденти беруть участь у змаганні за спеціальну премію TotY.

Отже, переможцями та фіналістами стали:

Категорія «Трактор року-2022»

Переможець: JOHN DEERE 7R 350 AUTOPOWR (трактор з найновітнішими технологіями, пакетом автоматичних функцій управління, широкою кабіною та високими показниками ефективності обробітку грунту та економічності експлуатації).

Фіналісти: Case IH Optum 300 CVXDrive AFS Connect, Massey Ferguson 8S.305 Dyna-VT, New Holland T6.180 Methane Power, Valtra T235 Direct

Категорія «Універсальний трактор»

Переможець: JOHN DEERE 6120M AUTOPOWR (трактор з короткою базою 2400 мм та максимальною масою 10450 кілограмів, обладнаний найсучаснішими функціями для точного землеробства, універсальний для обробітку грунту, перевезення, підйомно-навантажувальних робіт).

Фіналісти: Claas Arion 470, Landini 5-120 Dynamic, Massey Ferguson 5S.145 Dyna-6, Valtra A115 Hitech 4

Категорія «Спеціалізований трактор»

Переможець: REFORM H75 PRO (спеціалізований трактор з низьким центром тяжіння для гористих місцевостей).

Фіналісти: Antonio Carraro SRX 5800, Carraro Tractors Compact VLB75, Ferrari Vega 85 Dualsteer

Категорія «Спеціальна премія TotY»

Переможець: NEW HOLLAND T6.180 METHANE POWER (перший комерційний трактор на стиснутому метані з шестициліндровим двигуном, показники якого еквівалентні з дизельними двигунами. Трактор вирізняється економічністю витрат пального, низьким рівнем викидів СО2 та відсутністю системи AdBlue).

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, це вже двадцять п’ятий конкурс «Трактор року». У 2021 році переможцем «Трактор року-2021» став Massey Ferguson 8S.265, а в трьох інших категоріях 2021 року премії отримали Valtra G135 Versu як універсальний трактор, Fendt 211 V Vario як спеціалізований трактор, Claas Axion 960 Cemos отримав спеціальну премію TotY.
Інформація:

Купити техніку

Продати техніку

Оренда техніки

Підпишіться на новини спецтехніки:

News: