Вівторок, 06 липня 2021 12:24

Massey Ferguson представив нову лінійку телескопічних навантажувачів

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Massey Ferguson виводить на ринок нові телескопічні навантажувачі MF TH

Шість моделей останнього покоління серії MF TH призначені для виконання широкого спектру завдань.

Лінійка починається із напівкомпактного MF TH 6030 і доходить до новітнього MF TH.8043, який забезпечує максимальну вантажопідйомність 4300 кг, висоту 7,5 м і може бути оснащений ковшем, ємністю 3500 літрів.

Значні поліпшення гідростатичної трансмісії, включаючи новий режим роботи, забезпечують більш плавну роботу серії MF TH. Потужна гідравлічна система з великою витратою і пропорційним управлінням забезпечують оптимальну точність і продуктивність вантажно-розвантажувальних робіт.

Дві маневрені напівкомпактні моделі, розміром всього 2,1 м в ширину і висотою 2,1 м, ідеально підходять для роботи в обмеженому просторі і в традиційних фермерських будівлях.

Ці дві машини і більший MF TH 7035, який має вантажопідйомність 3,5 т на висоту до 7 м, отримали двигуни Stage V, потужністю 100 к.с. і гідравлічний потік 100 л/хв, що забезпечує їм вантажопідйомність 3 т. При цьому модель навантажувача MF TH 6030 підіймає вантажі на висоту до 6 м, а MF TH 7030 на висоту до 7 м.

Наступні телескопічні навантажувачі MF TH нової серії оснащені двигунами останнього покоління Stage V, які розвивають потужність 135 к.с., що на 5 к.с. більше, аніж у попередників.

Всі вони укомплектовані гідравлікою 190 л/хв з вимірюванням навантаження і, в залежності від моделі, забезпечують висоту підйому від 6,5 до 7,5 м і вантажопідйомність від 3,4 до 4,3 т на MF TH.8043, який також може бути обладнаний ковшем, ємністю 3500 літрів.

Це останнє покоління серії MF TH представляє абсолютно новий спосіб управління гідростатичною трансмісією, яка встановлюється на всі моделі.

Тепер, з додаванням нового ручного дроселя, оператори можуть встановлювати бажані обороти двигуна, а потім використовувати педаль для зміни швидкості переміщення телескопічного маніпулятора.

Поліпшене керування забезпечується динамічним приводом, який змінює агресивність руху і реакцію дросельної заслінки. Це дає операторам право вибирати, наскільки швидко або повільно трансмісія буде реагувати.

Потужна чутлива до навантаження гідравлічна система подає до 190 л/хв для машин потужністю 135 к.с. і 100 л/хв для моделей потужністю 100 к.с. з пропорційним електрогідравлічним керуванням усіма функціями.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, SHS Massey Ferguson (інтелектуальна система управління) дозволяє операторам встановлювати максимальний потік для плавної і точної роботи. Функція Cushion Retract забезпечує більш плавну дію і продовжує термін служби компонентів.

 


  • Підпишіться на новини спецтехніки:

    News: