Четвер, 21 січня 2021 17:20

На український ринок виходить найбільший китайський виробник сільгоспобладнання

Як стало відомо SpecMachinery.com.ua, велика китайська компанія Zheng Chang, що спеціалізується на комбікормовому і елеваторному обладнанні виходить на ринок України.

В Україні та країнах СНД, Центральної та Східної Європи Zheng Chang буде представляти вітчизняна компанія «АГСОЛКО Україна» – передає SpecMachinery.com.ua.

«Наш вибір припав на компанію, яка постійно поліпшує якість власної продукції, завдяки регулярним поставкам обладнання та одночасної реалізації різних за складністю комплексних проектів на внутрішньому ринку. Так як розвивається економіка Китаю зараз, не розвивається жодна інша економіка світу. Завод працює як високоточний, складний годинниковий механізм, з конвеєра якого виходить різноманітна продукція високої якості» - розповів фахівець «АГСОЛКО Україна» Юрій Навроцький.

Він зазначив, що з точки зору прибутковості, українським фермерам фінансово доцільно займатися переробкою і продажом кормів, адже власне виробництво дозволяє отримувати продукцію з оптимальною собівартістю на виході.

«В Україні необхідно нарощувати внутрішню переробку. Виробляти корми для тварин, паливні гранули (пеллети) з біомаси, борошно, крохмаль, біоетанол, біодизель і т.д. Це важливо для всього агропромислового сектору з фінансової точки зору» - наголосив фахівець. Він також додав, що у всіх випадках у Zheng Chang є свої перевірені рішення.

Як зазначають у компанії, наразі модельний ряд сучасних прес-грануляторів Zheng Chang налічує 20 моделей з пропускною спроможністю від 0,2 т/год до 30 т/год, а для виробництва паливних гранул з біомаси розроблені ще 10 спеціалізованих моделей.


  • Підпишіться на новини спецтехніки:

    Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

    News:

    Продаж спецтехніки: