П'ятниця, 05 квітня 2019 14:15

Caterpillar представляє свій найбільший і найпотужніший навантажувач

Як стало відомо SpecMachinery.com.ua, на ринку спецтехніки, в сегменті навантажувачів, компанія Caterpillar представляє свій найбільший і потужний навантажувач 994K.

В автономному режимі навантажувач може працювати 24 години. Машина може оснащуватися ковшами різного об’єму: від 19 до 24 кубічних метрів. Представлена ​​модель навантажувача адаптована під спільну роботу з кар'єрними самоскидами CAT. Машина запускається за допомогою турбодизеля СAT 3516Е (1847 кінських сил). Планетарна трансмісія передає крутний момент від силового агрегату, завдяки чому водій дозує тягу на колеса у діапазоні від 25 до 100 відсотків. Такий прийом дозволяє продовжити ресурс дорогих шин.

Щоб розширити можливості використання даної модифікації навантажувача, випускаються додаткові пристосування. Установка комплекту обладнання для робіт при високих температурах дозволяє машині працювати, коли температура навколишнього середовища піднімається до 50 °. Додатковий бак для пального досить місткий, щоб забезпечити безперебійну роботу машини протягом доби.

Покращені характеристики навантажувача CAT® 994K:

  • Високопродуктивні ковші адаптовані під кінематичну схему важільного механізму навантажувача. Оновлена ​​конструкція ковшів має довше днище, збільшений радіус і вигнуті бічні профілі. Такі рішення підвищують коефіцієнт заповнення ковшів і покращують утримання матеріалів.
  • Вентилятор охолоджуючого блоку, оснащений гідромотором, керується електронікою та скорочує витрати на експлуатацію.
  • Нова система очищення повітряного потоку для двигуна буде служити у 3 рази довше попередньої.
  • Для поліпшення безпеки водія було оновлено ​​конструкцію сходинок (більш пологий кут нахилу), встановлено водійське крісло CAT Delux з 4-х точковими ременями безпеки.
  • Вдосконалене освітлення на світлодіодах і поліпшена камера дозволяють здійснювати повний контроль робочих операцій.

До інших достоїнств навантажувача CAT® 994K можна віднести мінімальну потребу в технічному обслуговуванні. Заміну масла потрібно проводити мінімум через 500 годин. Усі вузли, що вимагають технічного спостереження, розташовані в одному місці - з лівого боку. Важільний механізм змащується автоматично. Збільшені потужність, тягове зусилля, зусилля відриву і стійкість машини у поперечній площині забезпечують високу продуктивність.

Підпишіться на новини спецтехніки: