Вантажівки

 

В Україні продовжується ОНЛАЙН-виставка комерційної та спецтехніки

Exhibition.SpecMachinery!

Заходьте та знайомтеся з експозиціями: http://exhibition.specmachinery.com.ua/

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, китайська компанія XCMG Motor Company представила свою нову флагманську модель Hanvan Р-9.
Як передає SpecMachinery.com.ua, данський виробник будівельної техніки - компанія Hydrema оголосила про запуск у виробництво нового шарнірно-зчленованого самоскида моделі 912G.
Як передає SpecMachinery.com.ua, автоскладальний завод №1 автомобільної компанії Богдан Моторс запатентував багатофункціональну електричну вантажівку.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Scania презентувала тандемний підйомний міст RB662, розрахований на оптимізацію руху незавантажених машин.
Як передає SpecMachinery.com.ua, 85 відсотків нових моделей Actros, придбаних в Німеччині і Швейцарії, замовляються із «помічником повороту» Sideguard Assist.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, швейцарська компанія Rhyner Logistik придбала електричну вантажівку Renault Trucks D Wide ZE, на яку встановила сонячні панелі…
Як передає SpecMachinery.com.ua, IVECO впроваджує інноваційну систему голосового помічника водія вантажівки на базі технології Amazon Web Services (AWS).
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, білоруський виробник має намір у 2021 році наростити свою присутність на українському ринку в сегменті самоскидної техніки.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, українське представництво Scania опублікувало підсумки року, що минає
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, іспанська транспортна компанія Primafrio Group розмістила в DAF Trucks замовлення на партію з 1300 тягачів XF.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, це перша частина масштабного замовлення вантажних автомобілів для будівництва інфраструктурних об’єктів.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, провідний китайський виробник випустив у 2020 році 500 тисяч комерційних автомобілів, і серед них - 300 тисяч…
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, відбулася передача ще трьох нових тягачів IVECO Stralis HI-WAY Е6 для компанії Ice Logistika

Підпишіться на новини спецтехніки:

Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин