Вантажівки

 

В Україні продовжується ОНЛАЙН-виставка комерційної та спецтехніки

Exhibition.SpecMachinery!

Заходьте та знайомтеся з експозиціями: http://exhibition.specmachinery.com.ua/

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, швейцарська компанія Rhyner Logistik придбала електричну вантажівку Renault Trucks D Wide ZE, на яку встановила сонячні панелі…
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, мова про лінійку причепів Ecogeneration, покликану знизити рівень споживання пального та обмежити шкідливі викиди в атмосферу.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, зокрема, це новий Actros F - пропозиція, зорієнтована на клієнтів, котрі шукають функціональну вантажівку із привабливим співвідношенням…
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, китайська компанія XCMG Motor Company представила свою нову флагманську модель Hanvan Р-9.
Як передає SpecMachinery.com.ua, данський виробник будівельної техніки - компанія Hydrema оголосила про запуск у виробництво нового шарнірно-зчленованого самоскида моделі 912G.
Як передає SpecMachinery.com.ua, автоскладальний завод №1 автомобільної компанії Богдан Моторс запатентував багатофункціональну електричну вантажівку.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Scania презентувала тандемний підйомний міст RB662, розрахований на оптимізацію руху незавантажених машин.
Як передає SpecMachinery.com.ua, 85 відсотків нових моделей Actros, придбаних в Німеччині і Швейцарії, замовляються із «помічником повороту» Sideguard Assist.
Як передає SpecMachinery.com.ua, IVECO впроваджує інноваційну систему голосового помічника водія вантажівки на базі технології Amazon Web Services (AWS).
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, білоруський виробник має намір у 2021 році наростити свою присутність на українському ринку в сегменті самоскидної техніки.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, українське представництво Scania опублікувало підсумки року, що минає
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, іспанська транспортна компанія Primafrio Group розмістила в DAF Trucks замовлення на партію з 1300 тягачів XF.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, це перша частина масштабного замовлення вантажних автомобілів для будівництва інфраструктурних об’єктів.

Підпишіться на новини спецтехніки:

Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

Продаж спецтехніки: