Бізнес

 

В Україні продовжується ОНЛАЙН-виставка комерційної та спецтехніки

Exhibition.SpecMachinery!

Заходьте та знайомтеся з експозиціями: http://exhibition.specmachinery.com.ua/

Як передає SpecMachinery.com.ua, компанія «Автомагістраль-Південь» вивела на автотраси в Одеській, Харківській та Дніпропетровській областях понад 180 одиниць снігоприбиральної спецтехніки.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, німецька система субсидій на придбання нових вантажівок проходить останні приготування.
За попередніми даними Укравтопрома, на українських заводах у грудні 2020 року було виготовлено 523 од. автотранспортних засобів, що на 6%…
Як передає SpecMachinery.com.ua, провідний вітчизняний виробник Завод спецтехніки «Техкомплект» опублікував підсумки сезону та спрогнозував розвиток ринку у 2021 році.
Як передає SpecMachinery.com.ua, за підсумками минулого року інспекторами «Укртрансбезпеки» у співпраці з Нацполіцією було перевірено майже 700 тис. транспортних засобів.
У грудні 2020 року 1633 нові машини поповнили український парк комерційних автомобілів. Це найкращий результат за весь минулий рік і…
Як передає SpecMachinery.com.ua, зокрема, Завод спецтехніки «Спецкомплект» пропонує за зниженими цінами вахтовий автобус на базі МАЗ.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Кабінет міністрів України у грудні 2020 року ухвалив постанову, якою вніс зміни у реєстрацію і перереєстрацію транспорту…
Як передає SpecMachinery.com.ua, Укравтодор заявив, що нові і відремонтовані в рамках програми «Велике будівництво» автодороги завжди будуть безкоштовними.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Центр обробки даних габаритно-вагового контролю Укртрансбезпеки, необхідний для запровадження системи автоматичної фіксації порушень ГВК, вже готовий до…
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, державна автодорожня компанія має намір з’єднати Львівську та Луганську області єдиною магістраллю, протяжністю майже 1400 кілометрів.
Рік, що минув, став рекордним за збігом несприятливих чинників для виробників автотранспорту – заявили у компанії «Богдан Моторс». 
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Кабмін визначився з максимальним розміром плати за проїзд по концесійних дорогах

Підпишіться на новини спецтехніки:

Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин