Легка техніка

комунальна техніка, мінітехніка

 

В Україні продовжується ОНЛАЙН-виставка комерційної та спецтехніки

Exhibition.SpecMachinery!

Заходьте та знайомтеся з експозиціями: http://exhibition.specmachinery.com.ua/

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, румунська Dacia, яка належить Renault, показала концептуальний паркетник Bigster.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, незабаром до нього приєднаються електричні версії Vauxhall Combo і Peugeot Partner.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Завод спецтехніки «Техкомплект» передав замовнику спеціальний паливозаправник на базі ГАЗ-33098.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, корпорація GM представила новий комерційний електромобіль, а також анонсувала свій новий бізнес-підрозділ BrightDrop.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, в 2020 році «Харківводоканал» придбав 16 одиниць спецтехніки. Нові машини була закуплені за рахунок коштів міського бюджету…
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, з'явилися чутки про те, що Lexus розглядає можливість випуску нового рамного позашляховика класом вище, аніж LX.
Як передає SpecMachinery.com.ua, компанія Everlast виготовила паливозаправник із алюмінієвою цистерною на 7000 л для вітчизняного замовника.
Як передає SpecMachinery.com.ua, очікується, що модель офіційно представлять навесні 2021 року.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Bradshaw Electric Vehicles і Fusion Processing розробляють електричний автономний буксирний тягач.
Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, ця модель надійде в продаж разом із дворядною версією
Як передає SpecMachinery.com.ua, Дніпровський коксохімічний завод для потреб газорятувальної станції придбав автомобіль на базі Volkswagen Crafter (4x4).
Як стало відомо SpecMachinery.com.ua, 12 одиниць техніки для роботи з рідкими реагентами на шасі Ford Trucks 1833 передали в грудні…
Середа, 06 січня 2021 13:20

Що може Mercedes Sprinter

Як передає SpecMachinery.com.ua, фургон Mercedes Sprinter відрізняється сучасними автомобільними технологіями, розширеними можливостями підключення до автопарку, міцністю і великою вантажопідйомністю.

Підпишіться на новини спецтехніки:

Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин