Понеділок, 29 червня 2020 12:10

Fiat готує до виходу на європейський ринок нову модель

Як стало відомо SpecMachinery.com.ua, покупцям запропонують повністю електричний фургон E-Ducato.

Компанія Fiat Professional в найближчі місяці почне продажі в Європі нового електромобіля Fiat E-Ducato. Як повідомляє прес-служба Fiat Professional, на електромобілі E-Ducato вперше буде встановлено логотип, розроблений FCA Style Centrе, який складається з двох окремих елементів: букви «Е» синього кольору, що означає інновації, екологічність, і матової срібної «D» (першої букви в слові Ducato).

Новий E-Ducato стане не тільки лінійкою автомобілів, але і набором модульних опцій для різних розмірів батареї. Ці модулі будуть доступні з запасом ходу в типовому міському циклі від 200 км до більш ніж 330 км при стандартних погодних умовах.

Швидкість E-Ducato для більш ефективного енергопоглинання обмежена 100 км/год, максимальна потужність складає 90 кВт, максимальний крутний момент - 280 Нм. Модель буде представлена ​​у всій гамі варіантів кузова, з тим же об'ємом вантажного відсіку від 10 до 17 куб.м, що і у звичайного Fiat Ducato, і найкращим показником вантажопідйомності - до 1950 кг. • Підпишіться на новини спецтехніки:

  Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

  Продаж спецтехніки:

  ПОЛУПРИЦЕП STAS S 300CX
  (ВАНТАЖІВКИ / Причеп)

  ПОЛУПРИЦЕП STAS S 300CX

  сварочный стол
  ( / ОБЛАДНАННЯ)

  сварочный стол

  Полуприцеп для перевозки зерновых культур и насыпных грузов
  (ВАНТАЖІВКИ / Причеп)

  Полуприцеп для перевозки зерновых культур и насыпных грузов

  BROKK110
  (СПЕЦТЕХНІКА / Екскаватор)

  BROKK110