В Україні відкрилась перша ОНЛАЙН-виставка комерційної та спецтехніки

Exhibition.SpecMachinery-2020!

Заходьте та знайомтеся з експозиціями: http://exhibition.specmachinery.com.ua/

Неділя, 31 травня 2020 11:32

Volkswagen Caddy отримав електричну пасажирську версію

Як стало відомо SpecMachinery.com.ua, запас ходу новинки становить до 167 км.

Лінійка електричних фургонів Volkswagen розширюється - навесні 2020 року до чисто вантажної моделі e-Caddy від ательє ABT додалося ще дві: пасажирська в комплектації Trendline, а також «комбі».

В основі всіх e-Caddy лежить довгобазний фургон Volkswagen Caddy четвертого покоління, переобладнаний в електромобіль фахівцями ABT e-Line. Батарея знаходиться під підлогою, що дозволяє зберегти корисний об'єм вантажного відсіку на рівні дизельного побратима - 4,2 м куб. Батареї ємністю 37,3 кВт.год живлять електромотор потужністю 83 кВт і максимальним обертовим моментом 200 Нм. Цього цілком достатньо для роботи з причепом повною масою до 750 кг.

Електрофургони e-Caddy від ABT e-Line мають обмежувач максимальної швидкості на позначці 90 км/год, опціонально - 120 км/год. У комбінованому режимі запас ходу складає 159 км (цикл WLPT), а при їзді по місту - 167 км.

Батареї можна зарядити за допомогою станції Wallbox на 7,2 кВт приблизно за 5,5 годин, а на станції швидкої зарядки (CCS) потужністю 50 кВт приблизно за 45 хвилин до 80% ємності. Відзначимо, що у Німеччині сьогодні функціонує понад 42 тис. зарядних станцій для електромобілів.

Ціни на вантажний фургон ABT e-Caddy стартують від 29 900 євро, на пасажирський - від 31.800 євро, і на «комбі» - від 31.500 євро. При цьому німецькі покупці відразу можуть відняти від цієї ціни 3000 євро - компенсацію німецького виробника Volkswagen Commercial Vehicles. Більше того, відразу після реєстрації автомобіля подається заявка на субсидію ще в 3000 євро - від Федерального відомства економіки та контролю над експортом (BAFA). Таким чином кінцева ціна ABT e-Caddy знижується на 6000 євро.  • Підпишіться на новини спецтехніки:

    Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

    Продаж спецтехніки: