П'ятниця, 15 травня 2020 10:52

Президентський полк отримав партію броньованих машин

Як стало відомо SpecMachinery.com.ua, техніка відновлена в рамках державного оборонного замовлення 2020 року.

Державне підприємство «Миколаївський бронетанковий завод» передало Міністерству оборони України партію з п’яти одиниць капітально відновлених броньованих розвідувальних дозорних машин із покращеними характеристиками БРДМ-2Л1, повідомляє прес-служба ДП «Укроборонпром».

«Це чергова партія техніки, відновлена фахівцями МБТЗ вже в рамках державного оборонного замовлення 2020 року. Бронемашини пройшли військову прийомку та відбули у розпорядження Окремого президентського полку», – йдеться у повідомленні.

Під час капітального ремонту було покращено тактико-технічні характеристики базової машини БРДМ-2, зокрема, встановлено новітні засоби навігації та зв’язку, тепловізійну систему нічного керування; змінено розташування особового складу та покращено ергономіку машини за рахунок бокових люків із посиленим бронюванням, що пришвидшує десантування екіпажу та спрощує експлуатацію техніки.

«У 2020 році Миколаївський бронетанковий запрацював з новою якістю. За перший квартал цього року на підприємстві виготовили та відремонтували продукції на 31,5 млн грн, що майже вдвічі більше за аналогічний період минуолого року. Бронетанковий дивізіон Концерну – один з найпотужніших. Тільки з початку року бронетанкові підприємства «Укроборонпрому» передали Збройним Силам близько 300 одиниць техніки. На сьогодні в структурі оборонпрому бронетанкові підприємства – найбільш підготовлені для об’єднання у галузевий холдинг, зараз ми прораховумо різні сценарії та формати цієї нової бізнес-одиниці та чекаємо на ухвалення відповідного законодавства, який пришвидшить процес трансформації», – розповів заступник Гендиректора «Укроборонпрому» з виробництва Ігор Фоменко.

Броньована розвідувально-дозорна машина БРДМ-2 знаходиться на озброєнні Збройних Сил України, має підвищену прохідність та призначена для ведення розвідки та супроводження конвоїв, також слугує для розміщення спеціального озброєння. • Підпишіться на новини спецтехніки:

  Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

  Продаж спецтехніки:

  Буровая установка БГМ 1 на базе Зила 157 с конверсии
  (СПЕЦТЕХНІКА / Буріння)

  Буровая установка БГМ 1 на базе Зила 157 с конверсии

  Ifa w50
  (ВАНТАЖІВКИ / Самоскид)

  Ifa w50

  SDLG LG956L
  (СПЕЦТЕХНІКА / Навантажувач)

  SDLG LG956L

  Ямобур БКМ-420х2.5
  (СПЕЦТЕХНІКА / Буріння)

  Ямобур БКМ-420х2.5