Середа, 11 березня 2020 09:56

Українська гідравліка представлена на найбільшій виставці США

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, український завод «Гідросила» взяв участь у найбільшій будівельній виставці Північної Америки – IFPЕ (THE INTERNATIONAL FLUID POWER EXPOSITION), що об'єднає професіоналів у галузі гідравлічних систем. Цьогоріч виставка проходить з 10 до 14 березня у Лас-Вегасі, Невада, США.

Український завод презентує шестеренні насоси серії «К» в алюмінієвому корпусі, що відносяться до найбільш використовуваних гідравлічних вузлів у гідравлічних системах мобільних машин, а також відповідають світовим стандартам – передає SpecMachinery.com.ua.

Також представлені аксіально-поршневі насоси серій PVH і гідромотори MFH для гідросистем із замкнутим контуром, аксіально-поршневі регульовані насоси PVC для гідросиcтем з відкритим контуром, аксіально-поршневі нерегульовані насоси і мотори серії BF20. Багатьох зможуть зацікавити секційні гідророзподільники серії MRS,  призначені для застосування на кран-маніпуляторних установках і гідроманіпуляторах, екскаваторах-навантажувачах, мультиліфтах, на буровій та іншій спецтехніці. Вагоме місце на стенді компанії зайняли гідроциліндри та гідростатичний привід вентилятора системи охолодження FAN Drive.

IFPЕ відкриває чудову можливість для зустрічей із зацікавленими особами та обміну досвідом, для укладання вигідних угод та поліпшення роботи підприємств. • Підпишіться на новини спецтехніки:

  Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

  Продаж спецтехніки:

  BROKK110
  (СПЕЦТЕХНІКА / Екскаватор)

  BROKK110

  Рубальна машина RM 41
  ( / СПЕЦТЕХНІКА)

  Рубальна машина RM 41

  Буровая установка БГМ 1 на базе Зила 157 с конверсии
  (СПЕЦТЕХНІКА / Буріння)

  Буровая установка БГМ 1 на базе Зила 157 с конверсии

  Ifa w50
  (ВАНТАЖІВКИ / Самоскид)

  Ifa w50