В Україні продовжується ОНЛАЙН-виставка комерційної та спецтехніки

Exhibition.SpecMachinery!

Заходьте та знайомтеся з експозиціями: http://exhibition.specmachinery.com.ua/

Середа, 30 грудня 2020 09:10

Mercedes-Benz представив унікальний сідельний тягач

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, представництво світового автогіганта в Нідерландах продемонструвало ексклюзивний сідельний тягач Mercedes-Benz Actros 2563 LS 6 × 2/4, який отримав назву «Powerliner».

В основу «Силового лайнера-2020» покладено далекобійний Actros п'ятого покоління, оснащений 15,6-літровим двигуном, потужністю 625 к.с. Модель отримала найбільшу кабіну GigaSpace, яка пропонує водієві відмінне робоче місце, включаючи систему Multimedia Cockpit Interactive із мультисенсорним дисплеєм і спеціальною технологією навігації.

Тут також передбачено тривісне шасі на пневматичні підвісці і відразу шість пакетів додаткового оснащення. До них належать мультимедіа, клімат-контроль, безпека, огляд, комфорт і водіння.

Замість оглядових дзеркал на машині стоїть заводська система Mirrorcam, а для огляду «мертвих» зон призначені додаткові камери системи CornerEye.

Місткість обох баків становить 680 і 180 літрів пального. Це стало можливим завдяки переміщенню бака з AdBlue за кабіну.

Як передає SpecMachinery.com.ua, унікальний тягач також отримав відповідний оригінальний дизайн. Таким чином, сідельний тягач Mercedes-Benz Actros 2563 LS 6 × 2/4 «Powerliner» демонструє не тільки відмінні можливості німецького автовиробника, але і потенціал в області дизайну і автотюнінгу.

Нагадаємо, що ознайомитися із перевагами нових вантажних автомобілів Mercedes-Benz можна завітавши до ПрАТ «АТП «Атлант», офіційного дилера Mercedes-Benz в Україні.


  • Підпишіться на новини спецтехніки:

    Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

    Продаж спецтехніки: