Четвер, 14 травня 2020 18:50

Казахстан використовуватиме нові бронемашини власного виробництва. ФОТО

Як стало відомо SpecMachinery.com.ua, в Казахстані, що раніше не мав власного виробництва, постачають до війська чергову партію вітчизняних броньованих колісних машин.

Компанія «Kazakhstan Paramount Engineering» уклала договір з міністерством індустрії та інфраструктурного розвитку Республіки Казахстан про постачання на користь міністерства оборони Республіки Казахстан чергової партії броньованих колісних машин (БКМ) з колісною формулою 4х4 «Арлан». Дані про кількість поставлених машин не називаються, повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу «Kazakhstan Paramount Engineering».

Бронетранспортери надійдуть до казахстанської армії у 2021 році. Бойові машини створені за технологією MRAP (mine resistant ambush protected - захищений від мінного підриву та атак із засідок), що належить казахстанському підприємству, і здатні витримати вибух протитанкової міни під днищем (до 8 кг в тротиловому еквіваленті).

«Арлан» є багатоцільовою броньованою машиною з посиленим протимінним захистом. Головне її призначення - ведення розвідки. Машини цього типу мають великий дорожний просвіт, V-подібний корпус, що дозволяє протистояти осколкам і розсіювати енергію вибуху. На сьогоднішній день, броня відповідає третьому рівню захисту стандарту STANAG 4569 (стандарт НАТО, що визначає рівні захисту екіпажів бойових броньованих машин по масі при ураженні боєприпасами кінетичної дії, осколками осколково-фугасних снарядів польової артилерії і фугасною дією імпровізованих вибухових пристроїв).

Бойова вага машини становить 16 тонн, екіпаж - 10 осіб. БКМ "Арлан" розвиває швидкість до 100 км/год і її можна експлуатувати в температурних режимах від -50⁰ С до + 50⁰ С. • Підпишіться на новини спецтехніки:

  Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

  Продаж спецтехніки:

  BROKK110
  (СПЕЦТЕХНІКА / Екскаватор)

  BROKK110

  Рубальна машина RM 41
  ( / СПЕЦТЕХНІКА)

  Рубальна машина RM 41

  Буровая установка БГМ 1 на базе Зила 157 с конверсии
  (СПЕЦТЕХНІКА / Буріння)

  Буровая установка БГМ 1 на базе Зила 157 с конверсии

  Ifa w50
  (ВАНТАЖІВКИ / Самоскид)

  Ifa w50