Понеділок, 30 березня 2020 15:10

У ЗСУ відпрацьовують розгортання військових мобільних госпіталів із застосуванням «Богдан-2251»

Як стало відомо SpecMachinery.com.ua, під час навчань військові мобільні госпіталі перепрофільовані для прийому інфекційних хворих.

Відповідно до національного плану протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019 – nCov, у лікувальних закладах Збройних Сил проводяться тренувальні розгортання військових мобільних госпіталів, перепрофільованих для прийому інфекційних хворих.

До участі у тренуваннях залучаються лікарський та середній медичний склад, військові фахівці-інфекціоністи, екіпажі медичної евакуації на автомобілях «Богдан-2251», військовослужбовці регіональних санітарно-епідеміологічних загонів, військової служби правопорядку та підрозділів РХБ захисту, повідомили SpecMachinery.com.ua у прес-службі «Богдан-Моторс».

Нещодавно у ході такого тренування в одному з госпіталів було розгорнуто необхідні медичні відділення та пости з відповідним функціональним призначенням. Також було проведено імітацію масового надходження «хворих» санітарним автотранспортом, що дозволило військовим медикам вдосконалити практичні навички з організації прийому, сортування та проведення лікувально-діагностичних заходів інфекційним хворим на висококонтагіозне вірусне захворювання з повітряно-крапельним механізмом передачі.

Нагадаємо, що у одній з бригад Оперативного командування «Схід» відбулись тактико-спеціальні навчання. Військовослужбовці з медичної роти на автомобілях «Богдан-2251» практично відпрацювали питання евакуації поранених з поля бою, також виконали нормативи із завантаження поранених, надання першої медичної допомоги тощо. • Підпишіться на новини спецтехніки:

  Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

  Продаж спецтехніки:

  Ifa w50
  (ВАНТАЖІВКИ / Самоскид)

  Ifa w50

  SDLG LG956L
  (СПЕЦТЕХНІКА / Навантажувач)

  SDLG LG956L

  Ямобур БКМ-420х2.5
  (СПЕЦТЕХНІКА / Буріння)

  Ямобур БКМ-420х2.5

  Рубальна машина RM 71
  ( / ОБЛАДНАННЯ)

  Рубальна машина RM 71