В Україні відкрилась перша ОНЛАЙН-виставка комерційної та спецтехніки

Exhibition.SpecMachinery-2020!

Заходьте та знайомтеся з експозиціями: http://exhibition.specmachinery.com.ua/

Четвер, 18 червня 2020 19:47

В Україні представили нову машину для прибирання вулиць. ФОТО

Як стало відомо SpecMachinery.com.ua, представлена модель може збирати не тільки пил і бруд, але і досить велике сміття.

Компанія «Авто-Регіон» представила вакуумно-підмитальну машину VKM4000 на базі Isuzu NPR75, призначену для прибирання дорожнього покриття вулиць, трас. Головна перевага даної машини - висока якість обладнання та комплектуючих. На систему встановлено форсунки розприскування води, завдяки яким значно збільшено якість пилеподавлення, що підвищує ефективність прибирання.

Машина має дизельний двигун 4HK1-Е5NС потужністю 155 к.с., що відповідає екологічним нормам Євро-5. В парі з силовим агрегатом працює 6-швидкісна механічна коробка передач. VKM4000 має ресорну підвіску та вантажопідйомність 4630 кг.

Вакуумна підмітальна машина UST VKM4000 на шасі #ІSUZU NPR 75L-K дозволяє якісно та швидко очищувати дорожнє покриття, оскільки щітки ефективно подають бруд у вакуумний підбирач. З її допомогою можна збирати не тільки пил і бруд, але і досить велике сміття (камінчики, папір, пакети і навіть пластикові пляшки).

У моделі VKM 4000 використані матеріали стійкі до корозії. Водяна система агрегату – з нержавіючої сталі і кольорових металів, приймальний бункер – також з нержавіючої сталі.

Медиа • Підпишіться на новини спецтехніки:

  Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

  Продаж спецтехніки:

  Трактор Т-16 самосвальный малая наработка
  (СІЛЬГОСПТЕХНІКА / Трактор)

  Трактор Т-16 самосвальный малая наработка

  GreenEssetManagement
  ( / СПЕЦТЕХНІКА)

  GreenEssetManagement

  Бульдозер Б-170
  (СПЕЦТЕХНІКА / Бульдозер)

  Бульдозер Б-170

  Стайер
  (СПЕЦТЕХНІКА / Екскаватор)

  Стайер